Listed today
Calico House, 67-69 Watling Street, London, EC4M 9DD, United Kingdom
£5,653 / month
Property type
flat
Rooms
2
Size
107 m²
Price
£5,653
Price per m²
£53
The listing is located at Calico House, 67-69 Watling Street, London, EC4M 9DD, United Kingdom
Loading map