Flaxman Terrace, London, WC1H 9AR, United Kingdom
£2,261 / month
Property type
studio flat
Rooms
1
Size
44 m²
Price
£2,261
Price per m²
£51
The listing is located at Flaxman Terrace, London, WC1H 9AR, United Kingdom
Loading map