14 Boundary Road, London, N22 6AD, United Kingdom
£2,499 / month
Property type
house
Rooms
1
Size
50 m²
Price
£2,499
Price per m²
£50
The listing is located at 14 Boundary Road, London, N22 6AD, United Kingdom
Loading map