Old School Road, London, UB8 3WE, United Kingdom
£5,796 / month
Property type
house
Rooms
4
Size
96 m²
Price
£5,796
Price per m²
£60
The listing is located at Old School Road, London, UB8 3WE, United Kingdom
Loading map