Listed today
itsu, 18 Wembley Park Boulevard, Wembley, HA9 0HP, United Kingdom
£2,125 / month
Property type
studio flat
Rooms
1
Size
40 m²
Price
£2,125
Price per m²
£53
The listing is located at itsu, 18 Wembley Park Boulevard, Wembley, HA9 0HP, United Kingdom
Loading map