River Avenue, London, N13 5RS, United Kingdom
£1,235 / month
Property type
studio flat
Rooms
1
Size
23 m²
Price
£1,235
Rental period
Unlimited
Available from
02-06-2026
Price per m²
£54
The listing is located at River Avenue, London, N13 5RS, United Kingdom
Loading map