7-19 Caroline Street, Ratcliffe, London, E1 0JG, United Kingdom
£5,745 / month
Property type
studio flat
Rooms
1
Size
30 m²
Price
£5,745
Price per m²
£192
The listing is located at 7-19 Caroline Street, Ratcliffe, London, E1 0JG, United Kingdom
Loading map