Soy Stores, 38 Rosebery Avenue, London, N17 9RY, United Kingdom
£5,100 / month
Property type
studio flat
Rooms
1
Size
29 m²
Price
£5,100
Price per m²
£176
The listing is located at Soy Stores, 38 Rosebery Avenue, London, N17 9RY, United Kingdom
Loading map