13 Woodside Park Road, London, N12 8RT, United Kingdom
£3,856 / month
Property type
studio flat
Rooms
1
Size
37 m²
Price
£3,856
Price per m²
£104
The listing is located at 13 Woodside Park Road, London, N12 8RT, United Kingdom
Loading map