Poltrona Frau, 147-153 Fulham Road, London, SW3 6SD, United Kingdom
£3,305 / month
Property type
flat
Rooms
1
Size
64 m²
Price
£3,305
Price per m²
£52
The listing is located at Poltrona Frau, 147-153 Fulham Road, London, SW3 6SD, United Kingdom
Loading map