Listed yesterday
PizzaExpress, Howards Way, London, W2 1JZ, United Kingdom
£4,326 / month
Property type
flat
Rooms
2
Size
83 m²
Price
£4,326
Price per m²
£52
The listing is located at PizzaExpress, Howards Way, London, W2 1JZ, United Kingdom
Loading map