76 East Road, London, N1 6AW, United Kingdom
£15,831 / month
Some length of stay discounts
Some length of stay discounts
Property type
flat
Rooms
3
Size
301 m²
Price
£15,831
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
City north
Yes
Price per m²
£53
The listing is located at 76 East Road, London, N1 6AW, United Kingdom
Loading map