One Park Drive, 1 Park Drive, London, E14 9QY, United Kingdom
£4,629 / month
*** Please quote reference JC when
*** Please quote reference JC when
Property type
flat
Rooms
2
Size
93 m²
Price
£4,629
Rental period
Unlimited
Available from
01-03-2026
City east
Yes
Price per m²
£50
The listing is located at One Park Drive, 1 Park Drive, London, E14 9QY, United Kingdom
Loading map