The Anello, Bayham Street, London, NW1 0ND, United Kingdom
£11,233 / month
Property type
flat
Rooms
2
Size
131 m²
Price
£11,233
Price per m²
£86
The listing is located at The Anello, Bayham Street, London, NW1 0ND, United Kingdom
Loading map