Dorset Road, London, SW8 1EF, United Kingdom
£2,200 / month
Property type
flat
Rooms
6
Size
20 m²
Price
£2,200
Price per m²
£110
The listing is located at Dorset Road, London, SW8 1EF, United Kingdom
Loading map