Louche Soho, 5 Manette Street, London, W1D 4DF, United Kingdom
£10,331 / month
Property type
flat
Rooms
1
Size
41 m²
Price
£10,331
Price per m²
£252
The listing is located at Louche Soho, 5 Manette Street, London, W1D 4DF, United Kingdom
Loading map