Tesco Express, 79-85 Hackney Road, London, E2 8FD, United Kingdom
£5,768 / month
Property type
flat
Rooms
3
Size
88 m²
Price
£5,768
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
City east
Yes
Price per m²
£66
The listing is located at Tesco Express, 79-85 Hackney Road, London, E2 8FD, United Kingdom
Loading map