119 Hanbury Street, Spitalfields, London, E1 5JQ, United Kingdom
£3,600 / month
Property type
flat
Rooms
2
Size
64 m²
Price
£3,600
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
City east
Yes
Price per m²
£56
The listing is located at 119 Hanbury Street, Spitalfields, London, E1 5JQ, United Kingdom
Loading map