Gold's, 25 Malvern Road, London, NW6 5PW, United Kingdom
£10,161 / month
Property type
flat
Rooms
2
Size
60 m²
Price
£10,161
Price per m²
£169
The listing is located at Gold's, 25 Malvern Road, London, NW6 5PW, United Kingdom
Loading map