36 Redfield Lane, London, SW5 0RQ, United Kingdom
£10,360 / month
Property type
flat
Rooms
4
Size
140 m²
Price
£10,360
Price per m²
£74
The listing is located at 36 Redfield Lane, London, SW5 0RQ, United Kingdom
Loading map