51 Tanner Street, Bermondsey Village, London, SE1 3PN, United Kingdom
£4,062 / month
Property type
flat
Rooms
2
Size
80 m²
Price
£4,062
Price per m²
£51
The listing is located at 51 Tanner Street, Bermondsey Village, London, SE1 3PN, United Kingdom
Loading map