1 Vale of Health, North End, London, NW3 1AU, United Kingdom
£3,752 / month
Property type
flat
Rooms
1
Size
54 m²
Price
£3,752
Price per m²
£69
The listing is located at 1 Vale of Health, North End, London, NW3 1AU, United Kingdom
Loading map