Portal Way, London, W3 6FF, United Kingdom
£3,403 / month
Property type
flat
Rooms
2
Size
56 m²
Price
£3,403
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
City west
Yes
Price per m²
£61
The listing is located at Portal Way, London, W3 6FF, United Kingdom
Loading map