Listed yesterday
Cressal House, Tiller Road, London, E14 8PU, United Kingdom
£6,310 / month
Disclaimer :By clicking the
Disclaimer :By clicking the
Property type
flat
Rooms
2
Size
121 m²
Price
£6,310
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
City east
Yes
Price per m²
£52
The listing is located at Cressal House, Tiller Road, London, E14 8PU, United Kingdom
Loading map