Lampton Park Preschool, Thamesvale Close, London, TW3 4DE, United Kingdom
£13,335 / month
Property type
flat
Rooms
1
Size
267 m²
Price
£13,335
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
City west
Yes
Price per m²
£50
The listing is located at Lampton Park Preschool, Thamesvale Close, London, TW3 4DE, United Kingdom
Loading map