Forrester Way, London, E15 1GJ, United Kingdom
£2,083 / month
Property type
flat
Rooms
1
Size
42 m²
Price
£2,083
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
City east
Yes
Price per m²
£50
The listing is located at Forrester Way, London, E15 1GJ, United Kingdom
Loading map